• מודיעין עסקי

 • רוצה לקבל רקע על שותף פוטנציאלי? אנו נבדוק האם האדם אמין, האם יש לו חובות והאם כוונותיו טהורות. אתה חושש שהשותף שלך פועל מאחורי גבך ו/או מעוניין לבצע עסקת מיזוג עם חברה המתחרה? בשביל זה אנחנו כאן!

  ריגול תעשייתי

  רוצה להתעלות על המתחרה שלך? רוצה לדעת מה הוא מתכנן? רוצה לדעת באיזה שלב של פיתוח המוצר הוא נמצא ולהקדים אותו?

  חקירות סייבר

  ביצוע חקירות ממוחשבות תוך איתור פרצות אבטחה ברשת הממוחשבת של המשרד.

  תשאול

   האדם אוגר בתוכו מגוון רחב של מידע הצפוי לעניין אותנו, אך ללא צל של ספק, אין הוא פשוט ינדב לכם אותו, אך החוקרים המיומנים והממולחים במשרד ידעו למצוא את הגישה הנכונה אל ליבו ולדלות את מירב המידע.

  חקירות בכיסוי

   חקירה המתבצעת באופן סמוי בו נשוא החקירה לא מודע לעובדה שנחקר ובחלק מהמקרים גם לעובדה שמנדב מידע. המטרה של כך היא לשמור על זהות הלקוח, לא לחשוף את מטרת החקירה ולדלות מידע מנחקר המסרב לתת את המידע באופן ישיר.

  מידענות פרטית

   האינטרנט משמש ככלי מרכזי בחיינו המודרניים ומכיל בתוכו מידע נרחב אודותינו. אנו יודעים כיצד והיכן לחפש במטרה לדלות את מירב המידע הקיים ברשת על האדם הפרטי.

  מידענות מוסדית

   האינטרנט משמש ככלי מרכזי בחיינו המודרניים ומכיל בתוכו מידע נרחב אודותינו. אנו יודעים כיצד והיכן לחפש במטרה לדלות את מירב המידע הקיים ברשת על חברה כזו או אחרת, לרבות תחום עיסוקיה, מצבה הכללכי, בעליה, העובדים בה ועוד.

  פרופילאות פלילית

   בניית פרופיל אישיותי של חשוד בביצוע עבירה תוך שימוש בטכניקות מתקדמות ופורצות גבולות, על מנת לאתר את מבצע העבירה ולהביאו לדין.

  פרופילאות עסקית

   בניית פרופיל אישיותי של לקוח פוטנציאלי לטובת מציאת גישה נכונה ונקודות ממשק עימו שיובילו לסגירת עסקה, או של מתחרה עסקי במטרה לאתר נקודות תורפה בעסק, בבעליו ובעובדיו.

  חקירות אבטחת מידע

  ברצונך למנוע זליגת מידע מתוך החברה? אנו נראה לך מה צריך לעשות ואיך. במידה והמידע של חברתך כבר דלף החוצה, הגיע הזמן לגלות מי עשה זאת!