• חקירות כלכליות

 • חקירות כלכליות מתמקדות במצב הכלכלי של חברה או של אדם, האם חייב כספים, עסקים ורכוש בבעלותו, יכולתו להחזיר כספים (הלוואות, מזונות וכדומה) ועוד

  חקירות הונאה

  אתה חושד בעובד שגונב ממך? שותף שלך רוצה לגנוב פטנט של העסק? בן משפחה מבקש לגנוב ממך את הירושה המגיעה לך? אנחנו כאן כדי לחשוף את האמת ולספק את הראיות התומכות בכך.

  מהימנות עובדים

  מעוניין לבדוק האם העובד לויאלי אליך ואינו אלא, "סוס טרויאני" בחברתך המעוניין לסייע לחברה מתחרה? המשרד עורך בדיקת רקע מקיפה אודות העובד, חקירה פרונטאלית ואף מעקב מתמשך במידת הצורך.

  תשאול

  האדם אוגר בתוכו מגוון רחב של מידע הצפוי לעניין אותנו, אך ללא צל של ספק, אין הוא פשוט ינדב לכם אותו, אך החוקרים המיומנים והממולחים במשרד ידעו למצוא את הגישה הנכונה אל ליבו ולדלות את מירב המידע.

  חקירות בכיסוי

  חקירה המתבצעת באופן סמוי בו נשוא החקירה לא מודע לעובדה שנחקר ובחלק מהמקרים גם לעובדה שמנדב מידע. המטרה של כך היא לשמור על זהות הלקוח, לא לחשוף את מטרת החקירה ולדלות מידע מנחקר המסרב לתת את המידע באופן ישיר.

  מעקבים

  "א.ש. חקירות" מתמחה במעקבים מקצועיים ודיסקרטיים אחר ה"יעד" במטרה לדלות מידע באופן בלתי אמצעי, כנה ואמיתי ולספק את הראיות לכך.

  מידענות מוסדית

  האינטרנט משמש ככלי מרכזי בחיינו המודרניים ומכיל בתוכו מידע נרחב אודותינו. אנו יודעים כיצד והיכן לחפש במטרה לדלות את מירב המידע הקיים ברשת על חברה כזו או אחרת, לרבות תחום עיסוקיה, מצבה הכללכי, בעליה, העובדים בה ועוד.

  מומחי שפת גוף

  משרד "א.ש. חקירות" מעסיק צוות מקצועי היודע לאבחן בין אמת לשקר ולדלות מידע רק מהתבוננות על אדם.

  מידענות פרטית

  האינטרנט משמש ככלי מרכזי בחיינו המודרניים ומכיל בתוכו מידע נרחב אודותינו. אנו יודעים כיצד והיכן לחפש במטרה לדלות את מירב המידע הקיים ברשת על האדם הפרטי.