• חקירות ביטוח

 • מבצעים חקירות בכל תחומי הביטוח, לרבות בפוליסת חיים, בביטוחי גוף ובביטוחי רכוש הן כדי להוכיח כי אכן אירוע כזה או אחר התרחש וכי הנזק כה חמור, או לחלופין, להפריך טענות כאלו או אחרות.

  תשאול

  האדם אוגר בתוכו מגוון רחב של מידע הצפוי לעניין אותנו, אך ללא צל של ספק, אין הוא פשוט ינדב לכם אותו, אך החוקרים המיומנים והממולחים במשרד ידעו למצוא את הגישה הנכונה אל ליבו ולדלות את מירב המידע.

  מעקבים

   "א.ש. חקירות" מתמחה במעקבים מקצועיים ודיסקרטיים אחר ה"יעד" במטרה לדלות מידע באופן בלתי אמצעי, כנה ואמיתי ולספק את הראיות לכך.

  מומחי שפת גוף

   משרד "א.ש. חקירות" מעסיק צוות מקצועי היודע לאבחן בין אמת לשקר ולדלות מידע רק מהתבוננות על אדם.

  חקירות בכיסוי

  חקירה המתבצעת באופן סמוי בו נשוא החקירה לא מודע לעובדה שנחקר ובחלק מהמקרים גם לעובדה שמנדב מידע. המטרה של כך היא לשמור על זהות הלקוח, לא לחשוף את מטרת החקירה ולדלות מידע מנחקר המסרב לתת את המידע באופן ישיר.

  מידענות מוסדית

  האינטרנט משמש ככלי מרכזי בחיינו המודרניים ומכיל בתוכו מידע נרחב אודותינו. אנו יודעים כיצד והיכן לחפש במטרה לדלות את מירב המידע הקיים ברשת על חברה כזו או אחרת, לרבות תחום עיסוקיה, מצבה הכללכי, בעליה, העובדים בה ועוד.

  חקירת זירה

  בביתכם, במשרדכם או בסביבתכם התרחש ארוע כלשהו והינכם מעוניינים לדעת מי ביצע אותו? תוך ניפוי מדוקדק של השטח ואיסוף ראיות מקצועי נוכל להוביל לאיתור החשוד.

  חקירת תאונות דרכים

  היית מעורב בתאונת דרכים ואתה חייב להוכיח שאינך אשם בה? הגעת למקום הנכון!

  מידענות פרטית

  האינטרנט משמש ככלי מרכזי בחיינו המודרניים ומכיל בתוכו מידע נרחב אודותינו. אנו יודעים כיצד והיכן לחפש במטרה לדלות את מירב המידע הקיים ברשת על האדם הפרטי.