• הרצאות וסדנאות

 • חברת "א.ש. חקירות" מעבירה הרצאות בכל הנושאים הבאים:

  חקירות הונאה: אתה חושד בעובד שגונב ממך? שותף שלך רוצה לגנוב פטנט של העסק? בן משפחה מבקש לגנוב ממך את הירושה המגיעה לך? אנחנו כאן כדי לחשוף את האמת ולספק את הראיות התומכות בכך.

  חקירות ביטוח: מבצעים חקירות בכל תחומי הביטוח, לרבות בפוליסת חיים, בביטוחי גוף ובביטוחי רכוש הן כדי להוכיח כי אכן אירוע כזה או אחר התרחש וכי הנזק כה חמור, או לחלופין, להפריך טענות כאלו או אחרות.

  חקירת תאונות דרכים: היית מעורב בתאונת דרכים ואתה חייב להוכיח שאינך אשם בה? הגעת למקום הנכון!

  רקע לפני חתונה: רוצה לדעת עם מי את/ה מתחתן? אנו נבדוק האם האדם כבר נשוי, בעל ילדים, ממון ברשותו, חובות ועוד.

  חקירות אישות: מעוניינת לדעת האם בעלך בוגד בך? מעוניין לדעת האם אשתך לא שומרת אמונים? אנו נערוך עבורכם את הבדיקה ונפעל לספק ראיות שיוכלו להיות מוצגות מאוחר יותר, במסגרת הליך גירושין.

  חקירות כלכליות: בדיקת מצב כלכלי של חברה או של אדם, האם חייב כספים, עסקים ורכוש בבעלותו, יכולתו להחזיר כספים (הלוואות, מזונות וכדומה) ועוד.

  מהימנות עובדים: מעוניין לבדוק האם העובד לויאלי אליך ואינו אלא, "סוס טרויאני" בחברתך המעוניין לסייע לחברה מתחרה? המשרד עורך בדיקת רקע מקיפה אודות העובד, חקירה פרונטאלית ואף מעקב מתמשך במידת הצורך.

  חקירות אבטחת מידע: ברצונך למנוע זליגת מידע מתוך החברה? אנו נראה לך מה צריך לעשות ואיך. במידה והמידע של חברתך כבר דלף החוצה, הגיע הזמן לגלות מי עשה זאת!

  מודיעין עסקי: רוצה לקבל רקע על שותף פוטנציאלי? אנו נבדוק האם האדם אמין, האם יש לו חובות והאם כוונותיו טהורות. אתה חושש שהשותף שלך פועל מאחורי גבך ו/או מעוניין לבצע עסקת מיזוג עם חברה המתחרה? בשביל זה אנחנו כאן!

  ריגול תעשייתי: רוצה להתעלות על המתחרה שלך? רוצה לדעת מה הוא מתכנן? רוצה לדעת באיזה שלב של פיתוח המוצר הוא נמצא ולהקדים אותו?

  חקירות סייבר: ביצוע חקירות ממוחשבות תוך איתור פרצות אבטחה ברשת הממוחשבת של המשרד.

  חקירת זירה: בביתכם, במשרדכם או בסביבתכם התרחש ארוע כלשהו והינכם מעוניינים לדעת מי ביצע אותו? תוך ניפוי מדוקדק של השטח ואיסוף ראיות מקצועי נוכל להוביל לאיתור החשוד.

  תשאול: האדם אוגר בתוכו מגוון רחב של מידע הצפוי לעניין אותנו, אך ללא צל של ספק, אין הוא פשוט ינדב לכם אותו, אך החוקרים המיומנים והממולחים במשרד ידעו למצוא את הגישה הנכונה אל ליבו ולדלות את מירב המידע.

  חקירות בכיסוי: חקירה המתבצעת באופן סמוי בו נשוא החקירה לא מודע לעובדה שנחקר ובחלק מהמקרים גם לעובדה שמנדב מידע. המטרה של כך היא לשמור על זהות הלקוח, לא לחשוף את מטרת החקירה ולדלות מידע מנחקר המסרב לתת את המידע באופן ישיר.

  מעקבים: "א.ש. חקירות" מתמחה במעקבים מקצועיים ודיסקרטיים אחר ה"יעד" במטרה לדלות מידע באופן בלתי אמצעי, כנה ואמיתי ולספק את הראיות לכך.

  חקירות "הטרדה": מרגישים שעוקבים אחריכם? מישהו לא מפסיק להתקשר ולהטריד? אנו נפעל לאתר את המטריד ולספק את התשתית הראייתית לכך.

  איתור וביצוע מסירה משפטית: לנו היכולת לאתר אדם בתחומי המדינה ומחוצה לה. כמו כן, במידת הצורך, לבצע מסירה משפטית.

  מידענות פרטית: האינטרנט משמש ככלי מרכזי בחיינו המודרניים ומכיל בתוכו מידע נרחב אודותינו. אנו יודעים כיצד והיכן לחפש במטרה לדלות את מירב המידע הקיים ברשת על האדם הפרטי.

  מידענות מוסדית: האינטרנט משמש ככלי מרכזי בחיינו המודרניים ומכיל בתוכו מידע נרחב אודותינו. אנו יודעים כיצד והיכן לחפש במטרה לדלות את מירב המידע הקיים ברשת על חברה כזו או אחרת, לרבות תחום עיסוקיה, מצבה הכללכי, בעליה, העובדים בה ועוד.

  מומחי שפת גוף: משרד "א.ש. חקירות" מעסיק צוות מקצועי היודע לאבחן בין אמת לשקר ולדלות מידע רק מהתבוננות על אדם.

  פרופילאות פלילית: בניית פרופיל אישיותי של חשוד בביצוע עבירה תוך שימוש בטכניקות מתקדמות ופורצות גבולות, על מנת לאתר את מבצע העבירה ולהביאו לדין.

  פרופילאות עסקית: בניית פרופיל אישיותי של לקוח פוטנציאלי לטובת מציאת גישה נכונה ונקודות ממשק עימו שיובילו לסגירת עסקה, או של מתחרה עסקי במטרה לאתר נקודות תורפה בעסק, בבעליו ובעובדיו.

  טכני: התקנת מצלמות אבטחה, ביצוע בדיקות להאזנת סתר, מכירת אמצעי צילום והקלטה סמויים תוך התאמתם ללקוח ולסיטואציה ספציפית ועוד

   

  העברת סדנאות

  בנות מספר שעות או ימים, הכול תלוי ברמה אליה מעוניינים להוביל את המשתתפים בסדנא, זאת בכל תחומי החקירות השונים.